Veselé Velikonoce

Veselé Velikonoce

 

Jaro se na vídeňském letišti ukáže v tom nejlepším světle. Na návštěvníky nečekají jen nejnovější jarní kolekce v našich obchodech, ale i spousta her a zábavy pro všechny věkové kategorie.
 
Promoční akce budou probíhat od 21. 3. do 21. 4. 2014, vždy od 08:45 do 19:45 hodin. Na celkem čtyřech stanovištích (brány D, F a G, a dále v prostoru check-in 2, Plaza) můžete zkusit štěstí v kutálení vajec. Na speciálním velikonočním stroji štěstí" vyrobeném jen a jen pro letiště Vídeň můžete vyzkoušet svou zručnost a dobré oko a dokutálet tři velikonoční vajíčka do pohybujícího se hnízda. Na účastníky čekají okamžité atraktivní výhry a jarní překvapení:
 
3 vejce v hnízdě: nákupní poukázka v hodnotě 25,- EUR
2 vejce v hnízdě: 1 nápoj zdarma
1 vejce v hnízdě: 1 upomínkový dárek
 
Mimořádnou atrakcí velikonočních oslav na vídeňském letišti bude rychlokreslíř, který cestujícím vyhotoví několika zručnými tahy portrét. Nekreslí ovšem na papír, nýbrž na sádrová vejce! Tyto jedinečné „vajíčkové hlavy“ si pak smíte vzít s sebou domů na památku. Máte-li zájem nechat se zvěčnit na vejce, zavítejte v týdnu od 14. 4. do 21. 4. 2014 v době od 09:00 do 19:00 hodin do prostoru Plaza!
 
Přijďte se podívat na naše promoční akce a užijte si na vídeňském letišti nástup jara!