Veselú Veľkú noc

Veselú Veľkú noc

 

Jar na Letisku Viedeň ukazuje svoju najkrajšiu tvár. Čaká na Vás nie len jarná kolekcia v našich obchodoch, ale aj kopec zábavy pre malých i veľkých.
 
Do tuhého pôjde od 21.03. do 21.04.2014, vždy od 08:45 do 19:45 hodiny, pretože pri štyroch propagačných stánkoch (Gate D, F a G, ako aj Check-in 2, Plaza) môžete aj Vy skúsiť šťastie pri tradičnom kotúľaní vajíčok. Cieľom je s pomocou šikovnosti a bystrého zraku kotúľaním dostať tri veľkonočné vajíčka do pohyblivého hniezda na veľkonočnom stroji pre šťastlivcov vyvinutom exkluzívne pre Letisko Viedeň. Na účastníkov čakajú atraktívne okamžité výhry a jarné prekvapenia:
 
3 vajcia v hniezde: Nákupný poukaz v hodnote 25,-!
2 vajcia v hniezde: 1 nápoj grátis
1 vajce v hniezde: 1 darčekový suvenír
 
Špeciálnou atrakciou Veľkej noci na Letisku Viedeň je rýchlomaliar, ktorý namaľuje niekoľkými ťahmi portréty pasažierov. Tento umelec však nepracuje na papieri, ale na vajciach zo sadry! Takéto „vajíčkové portréty“ si pasažieri môžu zobrať na pamiatku domov. Kto sa chce nechať zvečniť na vajíčku, môže navštíviť priestory Plaza v týždni od 14.04. do 21.04.2014 v čase medzi 09:00 a 19:00!
 
Navštívte naše promočné stánky a zažite jar na letisku Viedeň!